Apie mus

Automobilius pardavimui vežamės iš patikimų partnerių Europoje, bendradarbiaujame su visomis Lietuvos lizingo bendrovėmis. Mūsų įmonėje yra didelis pasirinkimas automobilių, motociklų, mopedų, sunkvežimių bei kitų įvairų transporto priemonių.

Turime, net kelias automobilių pardavimo aikšteles Kretingoje bei Tauragėje, kuriuose kas dieną atsinaujina automobilių asortimentas, kiekis pasiūloje ne mažesnis nei 500 automobilių. Jums pageidaujant nupirksime jūsų automobile, arba surasime jums reikiamą, pagal jūsų reikalavimus.

Automobilių prekybos aikštelės yra nuolat papildomos naujai atgabentais automobiliais.

Savo veiklą pradėjome 2014 metais ir kiekvieną dieną augome, tobulėjome, mokėmės ir pradėję vos nuo kelių automobilių – dabar siūlome aukščiausios kokybės paslaugų spektrą. Visada tobulėjame ir sekame rinkos naujienas, tendencijas, bei įstatymus. Todėl žinome visas rinkos aktualijas ir šio verslo niuansus.

Esame šiuolaikiški, bei prisitaikome prie klientų poreikių. Puikiai žinome – ko reikia šiuolaikiškam žmogui. Mūsų versle labai svarbi kokybė, bei patikimumas, todėl vertiname kiekvieno kliento pasitikėjimą ir maksimaliai stengiamės.

Mūsų žinias ir paslaugų kokybę vertina klientai ne tik iš Lietuvos bet ir kitų šalių. Ir sugrįžta vėl. Ypač dėl to, kad sutaupome daugybę laiko ir vargo ir visada suteikiame kokybiškiausią paslaugą.

Mūsų komanda

„123autolizing.lt“ darbo kultūra yra paremta klientų griežtų reikalavimų ir aukštų lūkesčių tenkinimu. Geriausių rezultatų pasiekti esame pajėgūs tik turėdami atsakingą ir profesionalią komandą.